У Чорноморську через аварію на каналізації відімкнули воду

23.09.2016 14:00

У Чорноморську через аварію на каналізації відімкнули воду

Прибувши на місце події, пожежно-рятувальний підрозділ встановив, що зазначений трубопровід діаметром 600 мм забився в результаті нещодавніх злив. "Для запобігання витіканню каналізаційних стоків на поверхню було припинено подачу водопровідної води на місто", - розповіли в прес-службі.

В Одеській області через аварію на головному каналізаційному трубопроводі в місті Чорноморську ( колишній Іллічівськ– ред.) відключили водопровідну воду.

Як повідомили у прес-службі Головного управління ДСНС в Одеській області, 22 вересня о 22:29 у службу порятунку "101" надійшло повідомлення від диспетчера КП "Чорноморськводоканал", що забився головний каналізаційний трубопровід, внаслідок чого зупинено роботу каналізаційної насосної станції.

Прибувши на місце події, пожежно-рятувальний підрозділ встановив, що зазначений трубопровід діаметром 600 мм забився в результаті нещодавніх злив.

"Для запобігання витіканню каналізаційних стоків на поверхню було припинено подачу водопровідної води на місто", - розповіли в прес-службі.

Для проведення ремонтних робіт на місці аварії підрозділ ГУ ДСНС упродовж ночі з використанням двох мотопомп і автомобільного насоса відкачав 1,1 тис. куб. м води. В аварійно-відновлювальних роботах задіяно техніку і працівників комунальних підприємств міста.

Для постачання технічної води населенню задіяно 4 автомобілі від КП "Чорноморськводоканал" і 2 автоцистерни від підрозділу ДСНС, визначено місця роздачі води.

Як повідомили УНІАН у КП "Чорноморськводоканал", питна вода є в двох артезіанських свердловинах - на проспекті Миру та вулиці Праці.

Вживаються оперативні заходи щодо ремонту головного каналізаційного трубопроводу та відновлення водопостачання.

У місті Чорноморську проживає близько 75 тис. осіб.

Нагадаємо, в червні у місті Ізмаїлі Одеської області у червні понад 700 осіб постраждали в результаті отруєння. Причиною масового захворювання людей стало потрапляння відходів із вбиралень будинків приватного сектора у міську водопровідну мережу в результаті підтоплення через сильні зливи.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus