У ЦВК Грузії заявили, що в багатьох виборчих округах буде другий тур

09.10.2016 17:00

У ЦВК Грузії заявили, що в багатьох виборчих округах буде другий тур

У Грузії другий тур виборів депутатів парламенту дев'ятого скликання буде проведено в багатьох виборчих округах. З такою заявою виступила голова Центральної виборчої комісії Грузії Тамар Жванія. Центральна виборча комісія Грузії опрацювала дані з 63,4% дільниць. За підсумками підрахунків, лідирує правляча партія "Грузинська мрія" - 49,93% голосів.

У Грузії другий тур виборів депутатів парламенту дев'ятого скликання буде проведено в багатьох виборчих округах.

З такою заявою виступила голова Центральної виборчої комісії Грузії Тамар Жванія, повідомляє "Грузія online".

Вона зазначила, що отримані результати підрахунку голосів дозволяють припустити, що другий тур буде проведено у багатьох виборчих округах.

"Виходячи з цього, результати з кожної дільниці важливі, щоб в результаті побачити загальну картину попередніх даних", - сказала вона.

Жванія додала, що ЦВК Грузії в безперервному режимі продовжує обробляти підсумкові протоколи з тим, щоб досягти результатів максимально швидко.

Центральна виборча комісія Грузії опрацювала дані з 63,4% дільниць. За підсумками підрахунків, на виборах парламенту дев'ятого скликання лідирує правляча партія "Грузинська мрія" - 49,93% голосів, найбільша опозиційна партія "Єдиний національний рух" набрала 26,7%.

Ще 4,87% дісталися виборчому блоку "Альянс патріотів" - також, як всі інші партії, ця політична сила набирає менше 5%, необхідних для подолання виборчого бар'єру.

До другого туру також не пройшов екс-мер Києва Леонід Черновецький, який балотувався в парламент Грузії по мажоритарному округу Кобулетського району Аджарії, де він постійно проживає в протягом останніх п'яти років.

Про це повідомив спостерігач на виборах в Грузії у складі української парламентської делегації в міжнародній місії ГУАМ, народний депутат від БПП Олександр Черненко на своїй сторінці в Фейсбуці.

"Для тих, кого цікавить грузинська доля Леоніда Черновецького. Він набрав на окрузі 11% і не виходить у другий тур. Перше місце зайняв кандидат від "Грузинської мрії" - 40%, від "Національного руху" - 24%", - написав він.

Раніше повідомлялося, прем'єр-міністр Грузії Георгій Квірікашвілі зазначив, що "Грузинська мрія" уже є переможцем.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus