У Дніпрі підприємців штрафуватимуть за бурульки

12.01.2017 12:00

У Дніпрі підприємців штрафуватимуть за бурульки

"Магазини та інші об'єкти господарювання вкрай неефективно прибирають тротуар. Їм чомусь здається, що їхній магазин закінчується дверима, а те, що поруч, нікого не цікавить. За те, що вчасно не прибраний сніг, вже склали 140 адмінпротоколів, та найближчим часом я їх підпишу. Мені чомусь здається, що буде прийнято максимальне покарання", - заявив в.о. мера.

У Дніпрі підприємців оштрафують за бурульки і нерозчищений сніг. Про це заявив виконувач обов'язків міського голови Михайло Лисенко, передає Znaj.ua з посиланням на місцеві ЗМІ.

"Магазини та інші об'єкти господарювання вкрай неефективно прибирають тротуар. Їм чомусь здається, що їхній магазин закінчується дверима, а те, що поруч, нікого не цікавить. За те, що вчасно не прибраний сніг, вже склали 140 адмінпротоколів, та найближчим часом я їх підпишу. Мені чомусь здається, що буде прийнято максимальне покарання", - заявив Лисенко.

За його словами, таким прибиранням самостійно повинні займатися керівники, якщо був підписаний договір. А якщо магазини не зніматимуть бурульки з навісів, на них складатимуть адмінпротоколи за порушення благоустрою міста.

Раніше лікарі і Нацполіція дали поради українцям, як пережити морози.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus