У Дніпрі вчителька фізкультури побила двох школярів. У Вінниці дітей лякають "злими духами"

06.10.2016 13:00

У Дніпрі вчителька фізкультури побила двох школярів. У Вінниці дітей лякають "злими духами"

"Про випадок діти промовчали, бо вчителька вибачилася і дуже вмовляла нікому не розповідати. І тільки сьогодні хлопчик зважився розповісти про це батькам. Вони вже звернулися в поліцію", – повідомив уповноважений президента України з прав дитини Микола Кулеба. У хлопчика, подряпаного вчителькою, зняли побої, його батьки написали заяву в поліцію.

В одній зі шкіл Дніпра на уроці фізкультури вчителька подряпала обличчя і дала ляпаса 12-річному школяреві на очах в однокласників. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив уповноважений президента України з прав дитини Микола Кулеба.

У Вінниці вчителька залякала дітей духами і змушувала молитися

Інцидент стався у школі №139. За словами Кулеби, після опублікування у соцмережі поста про інцидент матір'ю потерпілого хлопчика з'ясувалося, що два тижні тому від цієї вчительки постраждала й інша дитина.

"І що цікаво - вже після того, як мама дитини опублікувала повідомлення в соцмережі про побиття, виявилося, що 2 тижні тому ця сама вчителька вдарила ногою в живіт і по голові ще одного 12-річного учня!!! Про випадок діти промовчали, бо вчителька вибачилася і дуже вмовляла нікому не розповідати. І тільки сьогодні хлопчик зважився розповісти про це батькам. Вони вже звернулися в поліцію", – заявлено в повідомленні.

У хлопчика, подряпаного вчителькою, зняли побої, його батьки написали заяву в поліцію.

В пості заявлено, що в таких ситуаціях повинна бути моментальна реакція Департаменту освіти.

"Вони зобов'язані перевірити психологічний клімат у навчальному закладі і терміново усунути від викладацької діяльності вчителя, який агресивно повів себе з учнем!" - написав Кулеба.

У Вінниці вчителька залякала дітей духами і змушувала молитися

У вінницькій школі вчителька української мови примушувала дітей молитися на своїх уроках та лякала учнів злими духами. І директор навчального закладу, і місцеві чиновники знали про такі дивні дії педагога, однак ніяк не реагували на це. Про це повідомляє ZIK.

Учениця Іванка боїться ходити до школи, бо на уроках української мови школярам чомусь розповідають історії про диявола і чортів. Учителька змушує дітей молитися і хреститися, щоб злі духи не заважали навчанню. Батьки ж такою методикою педагога шоковані.

"Коли дитина позіхає, то учитель змушує її перехрестити рота. Коли вона розповідає якісь страшні історії, то всі мають встати і помолитися. Хто бажає – молиться, а хто ні – має стояти і далі", – розповідає мама учня Наталія Сергієнко.

Натомість сама вчителька – Таміла Очеретна – від звинувачень відхрещується: мовляв, молитися нікого не примушувала.

"Ми читаємо надзвичайно чисту молитву, яка є оберегом для дітей. Хто хоче, той промовляє її з усіма разом. У дітей це завжди дуже добре виходило" – запевняє педагог.

Виявляється, директор школи знав про таку методику навчання, та молитися не заважав, адже, за його словами, скарг на це не було. Коли ж батьки написали звернення до міського управління освіти, чиновники розпочали перевірку. Як з’ясувалося, скарги на вчительку все ж надходили, та щоб не звільняти жінку за кілька років до пенсії, на це заплющували очі.

"Департамент освіти вже не перший рік долучається до цієї справи. Кілька разів ми приїжджали до школи, щоб з’ясувати усі обставини. Тоді ми пішли жінці назустріч, адже вона попросила не звільняти її до пенсії", – прокоментував начальник відділу середньої освіти Вінницької міськради Юрій Єрмаков.

Врешті вчительку не звільнили, а лише перевели викладати в інші класи. Батьки ж учнів цим невдоволені й вимагають звільнити жінку, інакше скаржитимуться до прокуратури.

Раніше директор київської школи №148 Сергій Горбачов вже писав про "дивну" поведінку вчителів і можливі заходи щодо упередження насильства у школі.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus