У Дніпрі залишаються невпізнаними 137 бійців АТО

24.09.2016 13:00

У Дніпрі залишаються невпізнаними 137 бійців АТО

У Дніпрі залишаються невпізнаними 137 бійців, які загинули під час проведення антитерористичної операції на сході України. Як повідомили в управлінні взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Дніпропетровської обласної державної адміністрації, зокрема, 125 військових захоронені на Краснопільському кладовищі обласного центру, тіла 12 - знаходяться у морзі.

У Дніпрі залишаються невпізнаними 137 бійців, які загинули під час проведення антитерористичної операції на сході України.

Як повідомили в управлінні взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Дніпропетровської обласної державної адміністрації, зокрема, 125 військових захоронені на Краснопільському кладовищі обласного центру, тіла 12 - знаходяться у морзі.

З початку проведення АТО за допомогою ДНК-експертизи встановлено імена 299 загиблих бійців, з них 114 - перезахоронені родичами.

Дніпропетровська ОДА закликає сім’ї зниклих безвісти військових пройти ДНК-експертизу. "Пройти експертизу можна за постановою слідчого. У родичів беруть біологічні зразки, порівнюють з ДНК загиблих. Дослідження тривають близько трьох тижнів", - йдеться у повідомленні.

За час проведення АТО на Дніпропетровщину доставлено близько 1,4 тис. загиблих воїнів, 791 з них впізнали родичі під час візуального огляду.

Зазначимо, в травні повідомлялося, що невпізнаними залишаються 130 загиблих учасників АТО.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus