У Дніпрі запобігли двом замовним вбивствам

19.10.2016 10:00

У Дніпрі запобігли двом замовним вбивствам

Оперативникам СБУ стало відомо, що 31-річний мешканець обласного центру хоче вбити двох чоловіків, з якими конфліктував, та пропонує за це вісім тисяч доларів. У результаті комбінації співробітники СБ України надали зловмиснику фотозвіти імітованих вбивств. Під час передачі "псевдокілеру" частини винагороди замовник був затриманий правоохоронцями.

Двом замовним вбивствам запобігла у Дніпрі Служба безпеки України спільно з поліцією та прокуратурою, надавши зловмиснику фотозвіти імітованих вбивств. Про це 18 жовтня повідомили у прес-службі СБУ.

"Оперативникам спецслужби стало відомо, що 31-річний мешканець обласного центру хоче вбити двох чоловіків, з якими конфліктував, та пропонує за це вісім тисяч доларів. У результаті комбінації співробітники СБ України надали зловмиснику фотозвіти імітованих вбивств", - зазначено в повідомленні.

Під час передачі "псевдокілеру" частини винагороди замовник був затриманий правоохоронцями.

Відкрито кримінальне провадження за ст. 15 та п. 11 ч. 2 ст. 115 (закінчений замах на злочин та умисне вбивство, вчинене на замовлення) Кримінального кодексу України.

Затриманому повідомлено про підозру, тривають оперативно-слідчі дії.

Раніше у Запоріжжі поліція інсценувала вбивство бізнесмена заради виходу на замовника злочину.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus