У Дніпрі затримали пропагандистку, завербовану спецслужбами РФ

04.11.2016 13:00

У Дніпрі затримали пропагандистку, завербовану спецслужбами РФ

Зокрема, сепаратистка поширювала інформацію, спрямовану на дискредитацію української держави і армії, розпалювання міжнаціональної ворожнечі, а також входження південно-східних областей України до складу Росії. Крім того, за завданням своїх кураторів, жінка розміщувала в праворадикальних та проукраїнських групах спеціально підготовлені спецслужбами РФ заклики до участі в акціях протесту.

Служба безпеки України затримала в Дніпрі місцеву жительку, яка за завданням спецслужб РФ займалася антиукраїнською пропагандою в соцмережах.

"У 2014 році 30-річна жінка через інтернет познайомилася з представниками спецслужб РФ, погодилася поширювати сепаратистські матеріали на різних інформаційно-політичних пабліках і стала адміністратором кількох груп антиукраїнської спрямованості", - повідомили в СБУ.

Зокрема, сепаратистка поширювала інформацію, спрямовану на дискредитацію української держави і армії, розпалювання міжнаціональної ворожнечі, а також входження південно-східних областей України до складу Росії.

"Крім того, за завданням своїх кураторів, жінка розміщувала в праворадикальних та проукраїнських групах соціальних мереж спеціально підготовлені спецслужбами РФ заклики до участі в акціях протесту проти влади", - додали в спецслужбі.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст.110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України) Кримінального кодексу України. Тривають слідчі дії.

Раніше в Павлограді на Дніпропетровщині затримали працівника популярної радіостанції, який вів активну антиукраїнську пропаганду в соціальних мережах.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus