У Донецьку бойовики схопили українську медсестру

11.01.2017 13:00

У Донецьку бойовики схопили українську медсестру

В окупованому Донецьку бойовики затримали медичну сестру медпункту військової частини №3057. Про це повідомляє у середу прес-служба Національної гвардії. Раніше в деяких ЗМІ з’явилася інформація про те, що "в окупованому Донецьку затримано бійця Національної гвардії України (військової частини 3057)".

В окупованому Донецьку бойовики затримали медичну сестру медпункту військової частини №3057. Про це повідомляє у середу прес-служба Національної гвардії.

Раніше в деяких ЗМІ з’явилася інформація про те, що "в окупованому Донецьку затримано бійця Національної гвардії України (військової частини 3057)".

"Офіційно повідомляємо, що медична сестра медичного пункту військової частини 3057 не прибула на роботу. Вжиті заходи щодо розшуку даної особи результату не дали", – йдеться в коментарі.

8 січня 2017 року командування військової частини 3057 отримало повідомлення від її сина, який мешкає в місті Донецька, про те, що її затримала "поліція" так званої "ДНР".

У Нацгвардії підкреслюють, що затримана громадянка не була військовослужбовцем Національної гвардії України.

Вона працювала медсестрою (цивільним службовцем) у медичному пункті військової частини. Доступу до державної таємниці за характером виконання своїх обов’язків не мала.

У військовій частині провели службове розслідування та звільнили жінку через порушення вимог проходження служби.

Раніше в Мережі з’явилася інформація, що схоплена в Донецьку жінка є медиком Нацгвардії. Повідомлялося, що вона поїхала на окуповану територію "в особистих справах".

Раніше в окупованому Луганську затримано відомого місцевого блогера, який критично писав у соцмережах про стан справ у "республіці". Повідомлення про це поширилися спочатку у соцмережах, а згодом факт затримання підтвердила окупаційна адміністрація ОРЛО.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus