У Дубаї встановили високотехнологічні камери, які фіксують всі види небезпечного водіння

04.10.2016 10:00

У Дубаї встановили високотехнологічні камери, які фіксують всі види небезпечного водіння

На дорогах Дубая з'явилися 28 камер контролю швидкості і руху Mesta Fusion. Передбачається, що вони будуть фіксувати всі види небезпечного водіння. Так, нові високотехнологічні камери розпізнають раптові перестроювання, порушення дистанції, спроби вклинитися в ряд позачергово. Камери будуть фіксувати те, що відбувається на відстані в кілька сотень метрів.

На дорогах Дубая з'явилися 28 камер контролю швидкості і руху Mesta Fusion. Передбачається, що вони будуть фіксувати всі види небезпечного водіння.

Так, нові високотехнологічні камери розпізнають раптові перестроювання, порушення дистанції, спроби вклинитися в ряд позачергово. Камери будуть фіксувати те, що відбувається на відстані в кілька сотень метрів, повідомляє сайт "Русские Эмираты".

Відомо, що Mesta Fusion знімати не фото, а відео. На кожне порушення доводиться ролик тривалістю 10 секунд.

Камери встановлені в стратегічно важливих і жвавих місцях: біля торгових комплексів City Centre Deira і The Dubai Mall, а також на трасах Oud Metha Road, Al Wasl Road і Umm Suqiem, відзначає видання.

"Нові радари були обрані, оскільки в них використані найновіші технології, що дозволяють зловити автомобілістів, які вважають, що вони на дорозі найважливіші і їм дозволено скорочувати час очікування перед світлофорами і на перехрестях", - заявив місцевому виданню 7Days полковник Саїд Мухаір Аль Мазруі, начальник департаменту дорожнього руху поліції Дубая.

Він зазначив, що нетерплячі водії є винуватцями багатьох пригод, оскільки часто зриваються з місця, не звертаючи уваги на інших, і рухаються непередбачувано для тих, хто знаходиться в сусідніх смугах.

Нагадаємо, Міністерство внутрішніх справ України почало автоматичну відеофіксацію порушень правил дорожнього руху в тестовому режимі на дорогах в Києві та Одесі.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus