У Єгипті чотири людини стали жертвами заворушень, затримано більше 200

12.01.2014 08:10

У Єгипті чотири людини стали жертвами заворушень, затримано більше 200

У результаті заворушень у Єгипті 10 січня загинули чотири людини. Ісламісти закидали "коктейлями Молотова" і обстрілювали з дробовиків поліцейських, які застосовували для розгону учасників заворушень сльозогінний газ. Один єгиптянин був убитий у північній столиці країни Александрії, ще троє в провінції Суец на північний схід від Каїра.

У результаті заворушень у Єгипті минулої п'ятниці, 10 січня, загинули чотири людини, рапортував МОЗ РФ, передає ИТАР-ТАСС.

Ісламісти закидали "коктейлями Молотова" і обстрілювали з дробовиків поліцейських, які застосовували для розгону учасників заворушень сльозогінний газ.

Один єгиптянин був убитий у північній столиці країни Александрії, ще троє в провінції Суец на північний схід від Каїра. 15 постраждалих у сутичках, залишаються в лікарнях.

Минулий день пройшов у Єгипті під знаком чергових сутичок між силами безпеки та місцевими жителями, з одного боку, і прихильниками забороненої асоціації "Брати-мусульмани", з іншого. Сутички, крім Олександрії та Суеца, відбувались в Ель-Міньї, Шаркії і Бені-Суейфі, а також в декількох районах Каїра. У столичному кварталі Зейтун протестувальники спалили поліцейських автомобіль.

Загалом силовиками напередодні були затримані понад 200 прихильників "Братів-мусульман".

Противники нинішньої влади прагнуть дестабілізувати обстановку в країні перед запланованим на 14-15 січня референдумом щодо проекту нової конституції Єгипту. "Брати" вже закликали своїх прихильників бойкотувати плебісцит.

Нагадаємо, уряд Єгипту офіційно визнав радикальну партію "Брати-мусульмани" терористичною організацією, а протестні акції заколотників по всій країні оголосив поза законом. Приводом до такої серйозної заяви влади став напад на штаб-квартиру єгипетської поліції в місті Ель-Мансура вночі проти 24 грудня 2013 року, жертвами якого стали 16 осіб.

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus