У ЄС запустили нову прикордонну службу та берегову охорону

06.10.2016 17:00

У ЄС запустили нову прикордонну службу та берегову охорону

На болгарсько-турецькому кордоні розпочали свою діяльність нове Європейське прикордонне агентство та берегова охорона. Про це повідомляється на сайті Європейської Комісії. Перший пункт Європейського прикордонного агентства та берегової охорони було відкрито на болгарсько-турецькому кордоні за участі єврокомісара з питань міграції Дімітріса Аврамопулоса.

На болгарсько-турецькому кордоні розпочали свою діяльність нове Європейське прикордонне агентство та берегова охорона. Про це повідомляється на сайті Європейської Комісії, пише Європейська правда.

Перший пункт Європейського прикордонного агентства та берегової охорони було відкрито на болгарсько-турецькому кордоні за участі єврокомісара з питань міграції Дімітріса Аврамопулоса.

"Відтепер зовнішні кордони однієї держави-члена ЄС є зовнішніми кордонами всіх держав-членів – як юридично, так і функціонально. Менш ніж за рік ми створили повноцінне Європейське прикордонне агентство та берегову охорону, перетворюючи на реальність принципи спільної відповідальності та солідарності серед держав-членів ЄС. Саме це і є відповіддю ЄС, яка нам необхідна для безпеки та міграційних викликів 21-го століття", - сказав Аврамопулос.

Повідомляється, що створення прикордонного агентства та берегової охорони є ключовим заходом у рамках європейського порядку денного з міграції щодо зміцнення управління та безпеки зовнішніх кордонів ЄС.

Нове агентство, яке матиме в резерві понад 1 500 фахівців особового складу та необхідне обладнання, буде забезпечувати стандарти ЄС з метою здійснення контролю на всіх зовнішніх кордонах та буде проводити періодичний аналіз ризиків.

Нещодавно єврокомісар з питань міграції Дімітріс Аврамопулос заявляв, що угода ЄС з Туреччиною, що спрямована на стримування потоку мігрантів в Європу, вже має позитивні результати, оскільки наплив мігрантів зменшився.

Нагадаємо, 25 жовтня 2015 року лідери країн ЄС на екстреному засіданні в Брюсселі ухвалили план боротьби з міграцією.

Зазначимо, через рекордний наплив біженців деякі країни, що входять у ЄС і Шенгенську зону, відновили контроль на кордонах, скасований багато років тому. З-поміж цих країн - Німеччина, Австрія, Швеція і Франція. Для економіки Європи це вже обернулося багатомільярдними втратами.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus