У Європі з'явився перший підводний музей

12.01.2017 08:00

У Європі з'явився перший підводний музей

Незвичайний музей розташований на глибині 12-15 метрів на дні океану. Відвідати музей безпосередньо у воді зможуть аквалангісти, а для тих, хто занурюватися під воду не готовий, над виставкою курсуватимуть човни з прозорим дном. Музей був спроектований і реалізований британським скульптором Джейсоном Тейлором, який впродовж двох років створював шедеври для нестандартної підводної галереї.

10 січня біля берегів острова Лансароте, Канарські острови, відкрився перший в Європі підводний музей Museo Atlantico. Про це повідломляє Daily Mail.

Незвичайний музей розташований на глибині 12-15 метрів на дні океану. Відвідати музей безпосередньо у воді зможуть аквалангісти, а для тих, хто занурюватися під воду не готовий, над виставкою курсуватимуть човни з прозорим дном.

Музей був спроектований і реалізований британським скульптором Джейсоном Декер Тейлором, який впродовж двох років створював шедеври для нестандартної підводної галереї. Всього на океанському дні розмістилося 300 унікальних скульптур, розділених на 12 залів інсталяцій.

Нагадаємо, 18 січня відбудеться Міжнародний флешмоб музейних селфі.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus