У Євросоюзі погодили запровадження безвізового режиму для громадян Грузії, кажуть у Тбілісі

05.10.2016 18:00

У Євросоюзі погодили запровадження безвізового режиму для громадян Грузії, кажуть у Тбілісі

Прем'єр-міністр Грузії Георгій Квірікашвілі заявив про досягнення між країнами Євросоюзу домовленості про скасування віз для громадян Грузії. "Сьогодні між країнами-членами Євросоюзу відбулася остаточна політична домовленість про надання громадянам Грузії безвізового режиму з Євросоюзом", - йдеться в заяві прем'єра, поширеній у середу 5 жовтня.

Прем'єр-міністр Грузії Георгій Квірікашвілі заявив про досягнення між країнами Євросоюзу домовленості про скасування віз для громадян Грузії.

"Сьогодні між країнами-членами Євросоюзу відбулася остаточна політична домовленість про надання громадянам Грузії безвізового режиму з Євросоюзом", - йдеться в заяві прем'єра, поширеній у середу 5 жовтня, передає "Інтерфакс-Україна".

За словами голови уряду, "підтримка Грузії інституціями ЄС та країн-членів є визнанням європейських устремлінь і здійснених реформ".

Він подякував міжнародним партнерам і друзям Грузії, які "не пошкодували сил, щоб досягнутий країною прогрес був визнаний належним чином".

"Хочу ще раз привітати населення нашої країни з цим важливим досягненням, а також подякувати тим інститутам і публічним службовцям, які протягом останніх років доклали багато зусиль для отримання Грузією режиму візової лібералізації з Євросоюзом", - наголошується в заяві.

При цьому Квірікашвілі відзначив важливість того, що такий позитивний сигнал від ЄС отримано за кілька днів до парламентських виборів у Грузії.

"Це наочне підтвердження того, що, не дивлячись на безліч спроб деструктивних дій, ніхто і ніщо не сповільнить розвиток країни і неминучі успіхи в питаннях як зовнішньої, так і внутрішньої політики", - заявив грузинський прем'єр.

Раніше повідомлялося, що питання надання Грузії візової лібералізації ЄС буде розглядатися окремо від України.

26 лютого ЗМІ повідомили, що Єврокомісія подасть Раді ЄС законодавчу ініціативу щодо скасування віз для Грузії, подача такої ініціативи щодо України відкладається.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus