У Фінляндії та Естонії розповіли, як РФ збирається окуповувати їхні країни

02.11.2016 00:00

У Фінляндії та Естонії розповіли, як РФ збирається окуповувати їхні країни

Supo постійно виявляє підозрілі операції на ринку, "які можуть бути викликані підготовкою до можливого вторгнення у кризовій ситуації". На думку поліції, такі угоди нелогічні з економічної точки зору і є неліквідними з міркувань логістичного використання нерухомості.

Росіяни скуповують у Фінляндії земельні учасники, які можуть використовуватися для розміщення в країні військовослужбовців Російської Федерації без розпізнавальних знаків. Таку заяву скерувала до парламенту поліція державної безпеки (Supo), повідомляє "РБК-Україна" з посиланням на газету Iltahehti.

Експерт розповів, як виглядатиме гібридна війна у Балтії. Посольство Росії в Естонії обурене

Supo постійно виявляє підозрілі операції на ринку, "які можуть бути викликані підготовкою до можливого вторгнення у кризовій ситуації".

На думку поліції, такі угоди нелогічні з економічної точки зору і є неліквідними з міркувань логістичного використання нерухомості.

Спецслужба не виключає, що придбані росіянами об'єкти нерухомості можуть також використовуватися для перекриття транспортних маршрутів або таємного переміщення військ.

Як повідомлялося, через суттєве зростання російської військової загрози позаблокована Фінляндія розпочинає посилену підготовку майже мільйона резервістів.

Експерт розповів, як виглядатиме гібридна війна у Балтії. Посольство Росії в Естонії обурене

Естонська поліція безпеки (КаПо) відмовилася підтвердити відомості про наявність в Естонії проросійських угруповань для ведення гібридної війни. Про це заявила прес-секретаря КаПо Агне Суурметс, повідомляє таллінська газета Postimees.

"КаПо не підтверджує відомості про наявність в Естонії угруповань для ведення гібридної війни", - сказала Суурметс.

Ця заява була зроблена після того, як посольство Росії в Естонії висловило невдоволення сюжетом телепрограми "Актуальна камера", в якій йшлося про гібридну війну. У новинному сюжеті "Актуальної камери" місцевого російськомовного телеканалу ЕТV + керівник Балтійського центру досліджень Росії Володимир Юшкін сказав, що гібридна війна починається зсередини, а втручання ззовні відбувається вже згодом.

За словами Юшкіна, внутрішні заворушення є першим етапом. "На цьому етапі в державі, де планується організувати гібридну війну, створюються так звані угруповання громадянської армії", - сказав Юшкін. На його думку, таких угруповань п'ять: угруповання, що відповідають за поширення інформації, угруповання з контролю над владою, опозиційні партії, бізнесмени і силові групи.

Юшкін сказав, що досі в Естонії помічена тільки група, яка поширює різними мовами позицію Кремля, а решта "поки що приховані".

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus