У Франції арештували колишніх високопосадовців спецслужб – ЗМІ

27.09.2016 08:00

У Франції арештували колишніх високопосадовців спецслужб – ЗМІ

Генеральна інспекція національної поліції Франції арештувала колишніх керівників Центрального управління внутрішньої розвідки (DCRI) Бернара Скарсіні (Bernard Squarcini) та Судової поліції Парижа Крістіана Флаша (Christian Flaesch). Про це повідомляє AFP з посиланням на власні джерела у французьких спецслужбах.

Генеральна інспекція національної поліції Франції арештувала колишніх керівників Центрального управління внутрішньої розвідки (DCRI) Бернара Скарсіні (Bernard Squarcini) та Судової поліції Парижа Крістіана Флаша (Christian Flaesch).

Про це повідомляє AFP з посиланням на власні джерела у французьких спецслужбах, передає "Укрінформ".

"Колишній голова контррозвідки Бернар Скарсіні арештований у понеділок слідчими Генеральної інспекції національної поліції в рамках паризького розслідування", - повідомило агентство.

При цьому джерела агентства не вказали на причини арешту, але нагадали, що екс-глава DCRI Скарсіні на прізвисько "Акула" був наближений до оточення колишнього президента Франції Ніколя Саркозі.

ЗМІ також повідомляє, що крім Скарсіні слідчі також затримали і колишнього керівника Судової поліції Парижа Крістіана Флаша. Обидва високопоставлені чиновники перебувають під вартою.

Раніше французькі ЗМІ писали, що французьке правосуддя вже висувало обвинувачення проти колишнього глави DCRI Бернара Скарсіні у незаконному зборі особистих даних "шахрайським, несправедливими або незаконним" способом, зокрема в організації прослуховування телефону журналіста газети Le Monde. У 2012 року його було звільнено за "надто тісні контакти" з Ніколя Саркозі. Крістіан Флаш також "фігурував" у цих справах.

Нагадаємо, що нещодавно колишній президент Франції Ніколя Саркозі підтвердив, що висуне свою кандидатуру на найближчих президентських виборах.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus