У Франції четверту ніч поспіль страйкують поліцейські

21.10.2016 18:00

У Франції четверту ніч поспіль страйкують поліцейські

Демонстрації співробітників поліції Франції у зв'язку з браком обладнання і зростання насильства щодо них тривають вже четверту ніч поспіль. Змучені після кількох місяців національного надзвичайного стану, пов'язаного з терактами джихадистів у країні, поліцейські звинуватили французький уряд у неспроможності забезпечити ресурси, необхідні для виконання роботи поліції.

Демонстрації співробітників поліції Франції у зв'язку з браком обладнання і зростання насильства щодо них тривають вже четверту ніч поспіль.

Про це повідомляє "Укрінформ" із посиланням на АР.

"Поліцейські продовжують демонстрації четверту ніч поспіль через брак обладнання і зростання насильства щодо них", - йдеться у повідомленні.

Як зазначає видання, сотні співробітників поліції, деякі з них одягнені в лижні маски, знову вийшли на вулиці Парижа і низки інших міст у четвер увечері.

Змучені після кількох місяців національного надзвичайного стану, пов'язаного з терактами джихадистів у країні, поліцейські звинуватили французький уряд у неспроможності забезпечити ресурси, необхідні для виконання роботи поліції.

У світлі протестів президент Франції Франсуа Олланд призначив зустріч з профспілками наступного тижня. У свою чергу міністр внутрішніх справ країни вже зустрівся з лідерами профспілок і пообіцяв почати консультації з поліцейськими підрозділами також з наступного тижня.

Як повідомлялося, поліцейська профспілка закликала всіх громадян вийти на "Марш протесту і громадянського гніву" через тиждень, 26 жовтня.

Однією з причин обурення став напад на поліцейський патруль 8 жовтня у передмісті Парижа. Зловмисники кинули в поліцейську автівку "коктейль Молотова". Двох правоохоронців було поранено. Один з них, 28-річний поліцейський, зазнав дуже тяжких опіків. Його доправили до лікарні у критичному стані, він перебуває в комі.

Упродовж останніх кількох днів напади на поліцейських почастішали. На Корсиці під час акції на підтримку молодих націоналістів у правоохоронців знову полетіли "коктейлі Молотова". Спроба нападу на патруль сталася у містечку Мант-ля-Жолі біля Парижа.

Профспілки пояснюють акції протесту тим, що поліцейські не відчувають бажання держави захистити їх, жорстко карати винуватців нападів на них. Правоохоронці вимагають збільшення свого штату, розширення повноважень тощо.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus