У Франції поліцейські вийшли на протест: вимагають припинити насильство і поліпшити умови праці

20.10.2016 16:00

У Франції поліцейські вийшли на протест: вимагають припинити насильство і поліпшити умови праці

Сотні французьких поліцейських вийшли на несанкціоновану акцію протесту вночі проти середи з вимогами поліпшення умов праці та припинення насильства стосовно них. За інформацією видання, сотні правоохоронців спочатку вийшли на Єлисейські поля в Парижі, де вони збиралися для того, аби потім провести акції протесту на вулицях французької столиці.

Сотні французьких поліцейських вийшли на несанкціоновану акцію протесту вночі проти середи з вимогами поліпшення умов праці та припинення насильства стосовно них.

Про це повідомляє Le Figaro.

За інформацією видання, сотні правоохоронців спочатку вийшли на Єлисейські поля в Парижі, де вони збиралися для того, аби потім провести акції протесту на вулицях французької столиці.

Повідомляється, що близько 400 поліцейських зібралися в Еврі, південному передмісті Парижа. Вони увімкнули мигалки і сирени своїх автомобілів на знак протесту проти дій хуліганів щодо представників правопорядку.

Близько 60 офіцерів вирішили зігнати свій гнів біля лікарні Святого Людовика в Парижі, де одного з правоохоронців, пораненого в сутичках з хуліганами, тримають у штучній комі.

Окрім того, у Марселі на площу Вйо-Досі на акцію протесту також вийшли сотні правоохоронців.

Поліцейська профспілка закликає всіх громадян вийти на "Марш протесту і громадянського гніву" через тиждень, 26 жовтня.

Однією з причин обурення став напад на поліцейський патруль 8 жовтня у передмісті Парижа. Зловмисники кинули в поліцейську автівку "коктейль Молотова". Двох правоохоронців було поранено. Один з них, 28-річний поліцейський, зазнав дуже тяжких опіків. Його доправили до лікарні у критичному стані, він перебуває в комі.

Упродовж останніх кількох днів напади на поліцейських почастішали. На Корсиці під час акції на підтримку молодих націоналістів у правоохоронців знову полетіли "коктейлі Молотова". Спроба нападу на патруль сталася у містечку Мант-ля-Жолі біля Парижа.

На стінах Паризького медичного університету та кількох інших з‘явилися антиполіцейські написи.

Профспілки пояснюють акції протесту тим, що поліцейські не відчувають бажання держави захистити їх, жорстко карати винуватців нападу на них. Правоохоронці вимагають збільшення свого штату, розширення повноважень тощо.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus