У Генпрокуратурі мають інформацію про загрозу життю ГРУшників Єрофеєва та Александрова

03.03.2016 22:00

У Генпрокуратурі мають інформацію про загрозу життю ГРУшників Єрофеєва та Александрова

У зв'язку з інформацією про можливий замах на життя російських військовослужбовців, працівників Головного розвідувального управління Генштабу ЗС РФ Євгена Єрофеєва та Олександра Александрова, цих підсудних не доставили на судове засідання, пояснює в. о. генерального прокурора України Юрій Севрук у четвер 3 березня.

У зв'язку з інформацією про можливий замах на життя російських військовослужбовців, працівників Головного розвідувального управління Генштабу ЗС РФ Євгена Єрофеєва та Олександра Александрова, цих підсудних не доставили на судове засідання, пояснює в. о. генерального прокурора України Юрій Севрук.

"Якщо така інформація є (про загрозу життю підсудного), правоохоронні органи зобов'язані на неї відреагувати. І така інформація (стосовно Александрова та Єрофеєва) була",- сказав Севрук в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".

За його словами, якщо не відреагувати на таку інформацію, не вжити належних заходів і загроза перетвориться на реальну дію, то "виникне запитання, чому не передбачили всіх заходів, щоб цього не сталося".

Як повідомлялося, 3 березня Голосіївський районний суд Києва переніс розгляд справи стосовно спецназівців Головного розвідувального управління (ГРУ) ЗС РФ Єрофеєва та Александрова на 14:30 9 березня.

На засідання суду в четвер, як і на попереднє засідання 25 лютого, підсудних не доставили. Військовий прокурор Руслан Кравченко зазначив, що це відбулося тому, що була інформація про можливий напад на конвой.

10 лютого Голосіївський районний суд Києва продовжив запобіжний захід у вигляді тримання під вартою для спецназівців ГРУ ЗС РФ Євгена Єрофеєва та Олександра Александрова до 9 квітня 2016 року.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus