У Гриневич перевірять, як виплачують стипендії

08.02.2017 15:00

У Гриневич перевірять, як виплачують стипендії

Відповідний лист за підписом заступника міністра Володимира Ковтунця розміщений на сайті міністерства. "Просимо до 8 лютого надати Міністерству освіти та науки інфомацію щодо стану виплат академічних та соціальних стипендій", - йдеться у листі. Зокрема в наданій інформації має бути зазначена частина студентів, які мають право на академічну стипендію, та відсоток студентів, які її отримали.

Міністерство освіти та науки звернулося до керівників вищих навчальних закладів з проханням надати інформацію щодо стану виплат академічних та соціальних стипендій. Відповідний лист за підписом заступника міністра Володимира Ковтунця розміщений на сайті міністерства.

"Просимо до 8 лютого надати Міністерству освіти та науки інфомацію щодо стану виплат академічних та соціальних стипендій", - йдеться у листі.

Зокрема в наданій інформації має бути зазначена частина студентів, які мають право на академічну стипендію, та відсоток студентів, які її отримали. У випадку невиплати стипендій Міністерство просить вказати чого.

Нагадаємо, у грудні минулого року уряд змінив порядок виплати стипендій.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus