У Грузії на виборчій дільниці стався погром, одного з учасників затримали

09.10.2016 20:00

У Грузії на виборчій дільниці стався погром, одного з учасників затримали

Організатора та безпосереднього учасника погрому 79-ї виборчої дільниці в селі Джіхашкарі Зугдідського району Грузії затримали, інші особи, які брали участь у погромі, розшукуються. Вони зламали урну з бюлетенями виборців, які проголосували, розбили вікна, пошкодили інвентар, забрали мобільні телефони у спостерігачів.

Організатора та безпосереднього учасника погрому 79-ї виборчої дільниці в селі Джіхашкарі Зугдідського району Грузії затримали, інші особи, які брали участь у погромі, розшукуються.

Про це повідомляє "Грузія online" з посиланням на МВС країни.

"У ніч на неділю група осіб увірвалася на виборчу дільницю. Вони зламали урну з бюлетенями виборців, які проголосували, розбили вікна, пошкодили інвентар, забрали мобільні телефони у спостерігачів. В тому числі нанесли фізичну образу іноземному спостерігачеві", - йдеться в повідомленні.

Щодо погромників порушено кримінальну справу.

Відзначимо, ЦВК Грузії порахував 82,55% голосів, за цими результатами до парламенту країни потрапляють три політичні партії: "Грузинська мрія - Демократична Грузія", опозиційний "Єдиний Національний Рух" і "Альянс патріотів".

Раніше повідомлялося, що другий тур виборів депутатів парламенту дев'ятого скликання буде проведено в багатьох виборчих округах.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus