У Грузії суд вирішив заарештувати шефа одеської Нацполіції Лорткіпанідзе

28.09.2016 21:00

У Грузії суд вирішив заарештувати шефа одеської Нацполіції Лорткіпанідзе

Тбіліський міський суд ухвалив рішення про взяття під варту голову Головного управління Національної поліції в Одеській області Георгі Лорткіпанідзе. Його звинувачують в перевищенні службових повноважень під час розгону мітингу опозиції 26 травня 2011 року. Адвокат Лорткіпанідзе представив суду заяву, що обвинувачений прибуде до Грузії після 15 жовтня і готовий дати свідчення.

Тбіліський міський суд ухвалив рішення про взяття під варту голову Головного управління Національної поліції в Одеській області Георгі Лорткіпанідзе.

Про це в середу 28 вересня пише "Інтерфакс-Україна".

Лорткіпанідзе звинувачують в перевищенні службових повноважень під час розгону мітингу опозиції 26 травня 2011 року. Адвокат Лорткіпанідзе Георгій Гелхаурі представив суду заяву, що обвинувачений прибуде до Грузії після 15 жовтня і готовий дати свідчення. Суд призначив чергове засідання у справі Лорткіпанідзе на 12 листопада поточного року.

Нагадаємо, Георгі Лорткіпанідзе був призначений на посаду голови поліції в Одеській області в середині червня 2015 року. Раніше в Грузії він був заступником міністра внутрішніх справ.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus