У Харкові інтернет-сепаратиста засудили до 3,5 року в'язниці

11.01.2017 16:00

У Харкові інтернет-сепаратиста засудили до 3,5 року в'язниці

"39-річний сепаратист розміщував в інтернеті повідомлення, спрямовані на знищення Української державності, створення псевдодержавного утворення "Новоросія", від’єднання західних регіонів України, посилення громадянського протистояння між мешканцями Донбасу і жителями інших регіонів, провокування масових заворушень, ескалації збройного конфлікту", - заявляють у СБУ.

Суд у Харкові засудив до трьох з половиною років позбавлення волі чоловіка за поширення в інтернеті матеріалів із закликами до зміни кордонів України. Про це йдеться у повідомленні прес-служби СБУ у середу, 11 січня.

Жовтневий районний суд Харкова визнав винним 39-річного чоловіка за статтями "посягання на територіальну цілісність і недоторканість України" та "незаконне поводження зі зброєю та боєприпасами". За інформацією СБУ, зловмисник незаконно придбав та зберігав удома автомат Калашникова АК-74 із набоями.

"39-річний сепаратист розміщував в інтернеті повідомлення, спрямовані на знищення Української державності, створення псевдодержавного утворення "Новоросія", від’єднання західних регіонів України, посилення громадянського протистояння між мешканцями Донбасу і жителями інших регіонів, провокування масових заворушень, ескалацію збройного конфлікту", - заявляють в СБУ.

В повідомленні відомства зазначили, що протиправна спрямованість публікацій була підтверджена висновками експертів Київського науково-дослідного інституту судових експертиз.

Раніше СБУ затримала у Павлограді на Дніпропетровщині працівника популярної радіостанції, який вів активну антиукраїнську пропаганду в соціальних мережах.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus