У Харкові ледве не загинув чемпіон з поїдання млинців

12.03.2016 11:00

У Харкові ледве не загинув чемпіон з поїдання млинців

"Був конкурс "хто швидше з'їсть млинці". За перемогу йому дали приз - молоко, яким він почав запивати і подавився. Це не жадібність. Його відкачали, і він дихав, потім привезли інвалідний візок, посадили його і довезли до "швидкої", - розповіла очевидиця Тетяна. За інформацією прес-служби міськради, потерпілого доправили до лікарні швидкої і невідкладної медичної допомоги.

У Харкові переможець конкурсу з поїдання млинців подавився виданим у нагороду молоком. Про це повідомляє dozor.kharkov.

"Був конкурс "хто швидше з'їсть млинці". За перемогу йому дали приз - молоко, яким він почав запивати і подавився. Це не жадібність. Його відкачали, і він дихав, потім привезли інвалідний візок, посадили його і довезли до "швидкої", - розповіла очевидиця Тетяна.

За інформацією прес-служби міськради, потерпілого доправили до лікарні швидкої і невідкладної медичної допомоги. Потрапивши до медустанови, чоловік заявив, що з ним все добре, і втік. Лікарі зазначили, що від нього сильно тхнуло спиртним.

Раніше повідомлялося, що 80-річний житель Сербії, який уславився тим, що протягом 20 років харчувався неїстівними металевими, пластиковими та скляними предметами, вдавився велосипедною педаллю під час чергового експерименту.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus