У Харкові напали на депутатську приймальню Швайки

13.01.2014 12:59

У Харкові напали на депутатську приймальню Швайки

У Харкові невідомі напали на мобільну приймальню народного депутата, голови Харківської обласної організації ВО "Свобода" Ігоря Швайки. Це сталося 12 січня поблизу станції метро "Холодна Гора", повідомляє харківська організація "Свободи". "Свободівець" Микола Худзік, який на той час перебував у наметі, дістав ушкодження рук та кілька ударів.

У Харкові невідомі напали на мобільну приймальню народного депутата, голови Харківської обласної організації ВО "Свобода" Ігоря Швайки. Це сталося 12 січня поблизу станції метро "Холодна Гора", повідомляє харківська організація "Свободи".

"Свободівець" Микола Худзік, який на той час перебував у наметі, дістав ушкодження рук та кілька ударів, в тому числі в обличчя, інформує партія.

Троє нападників вхопили намет, що слугував пересувною приймальнею, та потягнули його до автівки, де сиділо ще кілька осіб.

Вкрадений намет вивезли на білому авто "Опель Кадет" (номерні знаки "221 76 ХВ").

Миколі Худзіку вдалося врятувати від зловмисників партійні прапори та пакет документів. Міліція склала протокол про правопорушення.

"У влади немає грошей на налагодження нормальної роботи, наприклад, рятувальних служб, натомість завжди є для того, аби влаштовувати показові оплачені провокації", - заявив Швайка.

"Громадська приймальня – це власність народного депутата, і за її пошкодження чи викрадення передбачено кримінальну відповідальність. Ми вимагаємо швидкого покарання винних в інциденті", - додав він.

Раніше повідомлялось, що Ігор Швайка має намір ініціювати притягнення до кримінальної відповідальності за сепаратистські заклики голови Харківської облдержадміністрації Михайла Добкіна.

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus