У Харкові загорілися склади пиломатеріалів: для гасіння пожежі задіяно спецпотяг

06.10.2016 08:00

У Харкові загорілися склади пиломатеріалів: для гасіння пожежі задіяно спецпотяг

Дерев'яні конструкції даху будівлі прогоріли і почали руйнуватися. На складі перебували пиломатеріали, що сприяло швидкому поширенню вогню. Довелося викликати додаткові сили: 13 автоцистерн, 7 одиниць спеціальної рятувальної техніки, навчальний підрозділ Національного університету цивільного захисту.

Пожежа площею 2 тис. кв. м на складі приватного підприємства, що на вулиці Сидоренківській в Основ'янському районі Харкова, гасив і спеціально викликаний з залізничної станції Основа пожежний поїзд.

Про це розповів помічник начальника Головного управління держслужби з НС в Харківській області полковник Ігор Лупандін, передає "Укрінформ".

"Повідомлення про пожежу надійшло на номер "101" у 03:44. На місце події направили два підрозділи пожежників. Коли вони прибули на місце виклику, пожежа поширилася на площі 2 тис. кв. м. Дерев'яні конструкції даху будівлі прогоріли і почали руйнуватися. На складі перебували пиломатеріали, що сприяло швидкому поширенню вогню. Довелося викликати додаткові сили: 13 автоцистерн, 7 одиниць спеціальної рятувальної техніки, навчальний підрозділ Національного університету цивільного захисту. Також за домовленістю з керівництвом південної залізниці з сусідньої станції Основа буквально за 15 хвилин прибув пожежний потяг з цистернами води місткістю 50-60 т, особливим устаткуванням і відомчих пожежних", - зазначив Лупандін.

За його словами, діями сотні рятувальників керував штаб пожежогасіння.

"О 06:05 вогонь локалізували. Вдалося врятувати 800 кв. м складської будівлі. Не постраждали і виробничі приміщення, де роблять меблі. Жертв і постраждалих немає", - додав Лупандін.

За його словами, протягом дня всі вогнища загоряння повністю ліквідовані.

Як стало відомо, обставини пожежі та причина виникнення уточнюються.

Влітку у Харкові палала ТЕЦ. Пожежу оперативно загасили, жертв не було.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus