У Харкові закрили 25 "наливайок" і вилучили понад 4 тонни метанолу

11.10.2016 09:00

У Харкові закрили 25 "наливайок" і вилучили понад 4 тонни метанолу

У Харкові закриті 25 "наливайок", які торгували алкоголем без документів, з обігу вилучено більше 1000 літрів спиртного. Це результати перевірок, здійснених за тиждень за дорученням керівника Харківської області Юлії Світличної працівниками Державної фіскальної служби разом із правоохоронними органами та громадськістю.

У Харкові закриті 25 "наливайок", які торгували алкоголем без документів, з обігу вилучено більше 1000 літрів спиртного.

Це результати перевірок, здійснених за тиждень за дорученням керівника Харківської області Юлії Світличної працівниками Державної фіскальної служби разом із правоохоронними органами та громадськістю, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Здійснені рейди по торговельних об’єктах Харкова, в яких реалізовували лікеро-горілчані вироби (в тому числі на розлив) без документів. За результатами рейдів за тиждень припинено діяльність 25 торговельних об’єктів (рюмочних), з незаконного обігу вилучено 1026 літрів лікеро-горілчаних виробів", - зазначив перший заступник начальника ГУ ДФС у Харківській області Андрій Бєжанов.

За його словами, робота в цьому напрямку триває.

"Щодо ситуації з масовими отруєннями підробною горілкою, які сталися в області та кількох регіонах України, то на Харківщині з обігу вже вилучено 4000 літрів метанолу, який зловмисниками планувалось використати для виробництва та реалізації горілчаного сурогату", - додав Бєжанов.

За його словами, підозрювані затримані: "П'яти особам обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, трьом особам - домашній арешт".

Після ряду випадків отруєнь неліцензійними горілчаними виробами в.о. голови Харківської ОДА Юлія Світлична провела низку нарад за участі керівництва правоохоронних органів, прокуратури, ДФС та Держпродспоживслужби, де, зокрема, поставлено завдання щодо посилення контролю над реалізацією спиртних напоїв у регіоні.

Нагадаємо, з 22 вересня загальна кількість отруєних сурогатом горілки на Харківщині склали 86, з них померло 40. В цілому в Україні зареєстровано 105 випадків отруєнь фальсифікованим небезпечним алкоголем, з них 53 завершилися летально.

29 вересня прокурор Харківської області повідомив про затримання організатора і трьох пособників виробництва сурогатного алкоголю. Організатор виробництва і двоє його спільників 30 вересня були заарештовані судом на 60 діб без права внесення застави. Ще один пособник знаходиться під домашнім арештом.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus