У Казахстані хочуть заборонити "агресивні" і "сексуальні" іграшки

24.10.2016 10:00

У Казахстані хочуть заборонити "агресивні" і "сексуальні" іграшки

До 30 листопада проект поправок в технічний регламент про безпеку дитячих іграшок буде проходити процедуру публічного обговорення. Якщо він буде прийнятий, то кожній країні (Росії, Казахстану, Білорусі, Таджикистану, Узбекистану та Киргизстану) необхідно буде вносити зміни в національне законодавство.

Казахстан запропонував ввести в технічний регламент ЄвразЕС "Про безпеку іграшок" норму про те, що вони повинні обов'язково проходити психолого-педагогічну експертизу.

Як повідомляє Радіо Свобода, якщо з'ясується, що вони "провокують на агресивні дії", "викликають прояв жорстокості", "пов'язані з аморальністю і насильством" або викликають нездоровий інтерес до сексуальних проблем", їх продаж буде заборонено.

Якщо норма буде прийнята, всі іграшки, які ввозяться на територію країн-учасниць ЄврАзЕс, зможуть надійти в продаж лише за умови "відповідності критеріям психолого-педагогічної безпеки".

Під заборону можуть потрапити іграшки: які провокують ігрові сюжети, пов'язані з "аморальністю і насильством", викликають "нездоровий інтерес до сексуальних проблем", ті, які провокують на "зневажливе або негативне ставлення до расових особливостей і фізичних недоліків людей".

До 30 листопада проект поправок в технічний регламент про безпеку дитячих іграшок буде проходити процедуру публічного обговорення. Якщо він буде прийнятий, то кожній країні (Росії, Казахстану, Бєларусі, Таджикистану, Узбекистану та Киргизстану) необхідно буде вносити зміни в національне законодавство.

Раніше повідомлялося, що у Казахстані може з'явитися Міністерство сексу.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus