У Казахстані може з'явитися Міністерство сексу

13.10.2016 11:00

У Казахстані може з'явитися Міністерство сексу

"Нинішня ситуація в країні викликає тривогу. Сексуального насильства зазнають не тільки дорослі, а й діти. Зростання педофілії набуло загрозливих масштабів. Сексуальний терор проник до навчальних закладів і державних установ", – йдеться у зверненні Союзу мусульман Казахстану і Мусульманського комітету з прав людини.

У Казахстані впритул вирішили взятися до питання демографії та задумалися над тим, щоб створити Міністерство сексу, яке займатиметься цією проблемою, повідомляє News-Asia.

Повідомляється, що Союз мусульман Казахстану (СМК) і Мусульманський комітет з прав людини в Центральній Азії (МКПЛ ЦА) звернулися до прем'єр-міністра з пропозицією створити Міністерство сексу і демографії.

З такою ініціативою виступили для того, щоб виправити ситуацію з народжуваністю в країні, а також з метою зниження рівня злочинності на сексуальному ґрунті.

"Нинішня ситуація в країні викликає тривогу. Сексуального насильства зазнають не тільки дорослі, а й діти. Зростання педофілії набуло загрозливих масштабів. Сексуальний терор проник до навчальних закладів і державних установ", – йдеться у зверненні.

Керівництво СМК і МКПЛ ЦА вважає, що створення нового відомства дозволить не тільки розробити ефективні методи управління суспільним лібідо, а й знайти нові шляхи підвищення народжуваності в країні.

Раніше повідомлялося, що тільки за останні півроку населення України скоротилося на 100 тисяч осіб.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus