У керівництві ЄС прозвітували з приводу коштів на підтримку України

26.10.2016 23:00

У керівництві ЄС прозвітували з приводу коштів на підтримку України

Відповідно до Рамкової програми співробітництва у 2015-2017 роках в Україні реалізуються п'ять тематичних проектів, спрямовані на зміцнення стандартів з прав людини, сприяння в реалізації пенітенціарної реформи, запобігання та боротьбу з корупцією і підтримку вільних та чесних виборів. Сукупний бюджет цих проектів складає 3.9 млн. євро.

Рада Європи і Європейський Союз в середу, 26 жовтня 2016 року, презентували в Києві середньострокові результати реалізації своїх проектів для країн Східного партнерства, зокрема в Україні. Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на прес-службу Ради Європи.

"Рамкова програма співробітництва – це ключовий механізм спільної діяльності Ради Європи та Європейського Союзу задля підтримки впровадження внутрішніх реформ у країнах Східного партнерства та гармонізації національного законодавства і практик у відповідності до Європейських стандартів у сфері дотримання прав людини, верховенства права і демократії", - зазначила директор офісу Генерального директорату програм Ради Європи Верена Тейлор.

Відповідно до Рамкової програми співробітництва у 2015-2017 роках в Україні реалізуються п'ять тематичних проектів, спрямовані на зміцнення стандартів з прав людини, сприяння в реалізації пенітенціарної реформи, запобігання та боротьбу з корупцією і підтримку вільних та чесних виборів.

Сукупний бюджет цих проектів складає 3.9 млн. євро. Фінансування проектів здійснюється спільно Європейським Союзом і Радою Європи, а практичну реалізацію забезпечує Рада Європи.

Окрім тематичних проектів, Україна також бере участь у 14 регіональних ініціативах, що охоплюють всі країни Східного партнерства.

Перед цим стало відомо, що урядова американська агенція USAID надасть 50 млн доларів на підтримку децентралізації в Україні.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus