У Києві 1 жовтня нагородять переможців конкурсу "Новела по-українськи"

28.09.2016 23:00

У Києві 1 жовтня нагородять переможців конкурсу "Новела по-українськи"

Цьогоріч перемогу розділили два тексти. Це "Інколи горобець рідніший за людину, або Чорні ворони з зірками" Олександра Вівчарика та "Моноліт" Валерія Пузіка. Всього учасники надіслали 212 новел. Тема творів – вільна, але має бути мотив декомунізації. Тексти надсилали з усієї України, є учасники зі США та Чехії.

Нагародження переможців конкурсу "Новела по-українськи" відбудеться у суботу, 1 жовтня. Підбиття підсумків конкурсу від журналу "Країна" та дискусія про декомунізацію і коротку прозу розпочнеться о 15:00 в Українській книгарні "Смолоскип" у Києві, вул. Межигірська, 21, передає Gazeta.ua.

Цьогоріч перемогу розділили два тексти. Це "Інколи горобець рідніший за людину, або Чорні ворони з зірками" Олександра Вівчарика та "Моноліт" Валерія Пузіка. Всього учасники надіслали 212 новел. 204 отримали на електронну адресу і ще вісім – у паперових листах. Тема творів – вільна, але має бути мотив декомунізації. Тексти надсилали з усієї України, є учасники зі США та Чехії.

Про підсумки конкурсу можна почитати в журналі "Країна" за 1 вересня 2016 року.

На зустріч приїдуть переможці конкурсу Валерій Пузік та Олександр Вівчарик.

Нагадаємо, минулого року переможцем в конкурсі "Новела по-українськи" в номінаці "новела про Крим" став твір "Маша зі Пскова вже освоїлася" Надії Страшко. У творі авторка розповідає про проросійськи налаштованого пенсіонера-полковника, сім'я якого після анексії півострова переїхала жити на материкову Україну.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus