У Києві набула чинності заборона продавати алкоголь уночі

13.10.2016 21:00

У Києві набула чинності заборона продавати алкоголь уночі

"Рішення опублікували в газеті "Хрещатик", а отже, із сьогоднішнього дня воно набуває чинності. Міська влада проводить роз'яснювальні роботи серед підприємців. Ми будемо ще відправляти листи для представників бізнесу, щоб повідомити їх про це рішення", - сказано в повідомленні прес-служби фракції "Солідарність".

Рішення Київради про заборону продажу алкогольних і слабоалкогольних напоїв у столиці з 23:00 до 10:00 набуло чинності.

Про це повідомляє прес-служба фракції "Солідарність" у Київраді.

"Рішення опублікували в газеті "Хрещатик", а отже, із сьогоднішнього дня воно набуває чинності. Міська влада проводить роз'яснювальні роботи серед підприємців. Ми будемо ще відправляти листи для представників бізнесу, щоб повідомити їх про це рішення", - сказано в повідомленні.

Київрада рекомендувала органам ліцензування здійснювати перевірки суб'єктів господарювання про виконання цього рішення.

Нагадаємо, рішення про заборону продавати алкоголь уночі Київрада ухвалила 22 вересня. Заборона поширюється тільки на продаж алкоголю в закладах роздрібної торгівлі. Продаж спиртних напоїв і пива в ресторанних закладах під обмеження не підпадає.

Порушникам заборони загрожує втрата ліцензій на право торгівлі алкогольними напоями.

Тим часом Київське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету готує позов у Господарський суд міста Києва щодо антиконкурентного характеру рішення Київської міської ради про заборону торгівлі алкогольними напоями у тимчасових спорудах та в нічний час.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus