У Києві остаточно заборонили продаж алкоголю в нічний час

22.09.2016 15:00

У Києві остаточно заборонили продаж алкоголю в нічний час

"Щороку в Україні від алкоголю помирає 40 тисяч осіб. Цю страшну статистику ми можемо зупинити тільки рішучими діями, спрямованими на пропагування здорового способу життя та обмеження вживання алкоголю", - заявив депутат "БПП" Владислав Михайленко, який ініціював таке рішення. Він переконаний, що це сприятиме впровадженню соціально орієнтованої та дружньої концепції розвитку міста.

Київська міська рада сьогодні, 22 вересня, ухвалила рішення про обмеження реалізації алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива у стаціонарних об'єктах торгівлі в столиці. За це проголосували 86 депутатів.

Відповідні обмеження діятимуть з 23.00 до 10.00 для всіх суб'єктів господарювання, які мають ліцензію на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями, окрім закладів ресторанного харчування, сказано у повідомленні міської ради.

"Щороку в Україні від алкоголю помирає 40 тисяч осіб. Цю страшну статистику ми можемо зупинити тільки рішучими діями, спрямованими на пропагування здорового способу життя та обмеження вживання алкоголю", - заявив депутат "БПП" Владислав Михайленко, який ініціював таке рішення.

Він переконаний, що це сприятиме впровадженню соціально орієнтованої та дружньої концепції розвитку міста, зниженню рівня дитячої пиятики та зменшення криміногенної ситуації в столиці.

"Кияни варті того, щоб жити у спокійному, цивілізованому, європейському місті", - підкреслив Михайленко.

Також, на його думку, це рішення дозволить зменшити обсяги споживання алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива.

Нагадаємо, Київрада вже ухвалювала подібне рішення в квітні, але після протестів власників МАФів накладення заборони на нічний алкоголь відклали.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus