У Києві патрульний, ризикуючи життям, врятував родину з вогню

06.10.2016 12:00

У Києві патрульний, ризикуючи життям, врятував родину з вогню

Ризикуючи своїм життям, інспектор патрульної поліції видерся на піддашок між 5-м та 6-м поверхами. Для того щоб спуститися на балкон поверхом нижче, дівчинка та її батьки один за одним ставали патрульному на плечі. Усе це відбувалось на очах у жителів охопленого вогнем будинку. Причини пожежі встановлюються.

У Києві патрульні врятували з пожежі родину з трьох осіб з 6-річною дитиною. Про це повідомляє прес-служба поліції України.

Зазначається, що пожежа сталася 5 жовтня близько опівночі на вулиці Жолудєва. Коли інспектори приїхали на місце події, вогонь та густий дим огорнули весь будинок, а батьки з дитиною на 6-му поверсі перебували у смертельній небезпеці.

Ризикуючи своїм життям, інспектор патрульної поліції видерся на піддашок між 5-м та 6-м поверхами. Для того щоб спуститися на балкон поверхом нижче, дівчинка та її батьки один за одним ставали патрульному на плечі. Усе це відбувалось на очах у жителів охопленого вогнем будинку.

Причини пожежі встановлюються. Попередньо, у багатоповерхівці сталось замикання електрощитової. Будинок до ранку був сильно задимлений з 9-го по 5-й поверхи.

Раніше в Києві поліцейські врятували жінку від самогубства.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus