У Києві презентували вантажний локомотив General Electric за 600 мільйонів доларів

28.09.2016 22:00

У Києві презентували вантажний локомотив General Electric за 600 мільйонів доларів

У Києві продемонстрували вантажний локомотив виробництва General Electric, який використовується в Україні в тестовому режимі. "Зараз у світі працює понад 10 тисяч цих передових тепловозів, і щоб створити його, ми вклали понад 600 млн. доларів. Я сподіваюся, що він стане ключовим інструментом модернізації "Укрзалізниці", - сказав головний виконавчий директор GE Джеймі Міллер.

У Києві продемонстрували вантажний локомотив виробництва General Electric, який використовується в Україні в тестовому режимі.

Про це в середу 28 вересня повідомляє прес-служба Міністерства інфраструктури.

Міністр інфраструктури Володимир Омелян наголосив, що в Україні в тестовому режимі випробовується локомотив передової серії GE, він проходитиме випробування протягом декількох місяців. До кінця жовтня "Укрзалізниця" підготує п'ятирічний план модернізації українських локомотивів і вагонів. З другої половини жовтня, за словами Омеляна, до цієї роботи підключатися іноземні експерти.

"Ми підписали меморандум про взаєморозуміння з "Укрзалізницею". В Україні буде проходити випробування нового дизельного тепловоза виробництва GE. Зараз у світі працює понад 10 тисяч цих передових тепловозів, і щоб створити його, ми вклали понад 600 млн. доларів. Я сподіваюся, що він стане ключовим інструментом модернізації "Укрзалізниці", - сказав головний виконавчий директор General Electric Джеймі Міллер.

Раніше міністр інфраструктури повідомляв, що на оновлення і модернізацію рухомого складу "Укрзалізниці" передбачено як гроші європейських кредиторів, так і українські кошти, загалом більш як 150 млн євро.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus