У Києві стартував масштабний фестиваль ретро-автомобілів

02.10.2016 11:00

У Києві стартував масштабний фестиваль ретро-автомобілів

Понад 700 раритетних автомобілів, мотоциклів і навіть велосипедів з усієї країни пригнали до столиці збирачі антикваріату на колесах. Тут можна побачити все - від відомих винаходів радянських умільців до раритетних німців і американців. А деяким вже по сто років. Всі машини доглянуті і справні, оскільки знаходяться в руках фанатів.

Масштабний фестиваль ретро-техніки стартував у столиці. Понад 700 раритетних автомобілів, мотоциклів і навіть велосипедів з усієї країни пригнали до столиці збирачі антикваріату на колесах, передає ТСН.

Тут можна побачити все - від відомих винаходів радянських умільців до раритетних німців і американців. А деяким вже по сто років. Всі машини доглянуті і справні, оскільки знаходяться в руках фанатів, які грошей на своїх улюбленців не шкодують.

Одному з ентузіастів ще в останні роки СРСР пощастило за півтисячі рублів купити у знайомого німецький "Ганновер" 1934 року випуску. Зараз він коштує понад 100 тисяч євро. "Не продається. Вона не продається", - запевняє господар. Машина для нього - це щастя і душа.

Подібний фестиваль в Києві проходить вже вп'яте і щоразу збирає все більше поціновувачів ретро. Вони відшукують старі і рідкісні машини, як "Моргунівка" 1960-х років - і відновлюють їх.

Серед власників машин - і прості робітники, і мільйонери. Заможні власники на таких виставках зазвичай вважають за краще залишатися невідомими, але подивитися на свої авто дозволяють.

Знавці кажуть, що представлений "Мерседес" 1938 року випуску до війни, швидше за все, возив якогось генерала.

Відзначимо, в Запоріжжі існує перший в Україні музей ретро-автомобілів, в якому як експонати виставлено понад 60 транспортних засобів, випущених в СРСР і за кордоном у 30-80 рр. ХХ століття.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus