У Києві в трамвайному депо вибухнув електричний котел нагріву, загинула жінка-машиніст

31.10.2016 20:00

У Києві в трамвайному депо вибухнув електричний котел нагріву, загинула жінка-машиніст

"Правоохоронці обстежили місце події. Попередньо встановлено, що вибухнув електричний котел нагріву. Причину НП встановлять після проведення відповідних експертиз", - повідомляє в понеділок 31 жовтня відділ комунікації поліції м. Києва. У результаті вибуху загинула 60-річна жінка-машиніст депо, ще одного працівника підприємства доправлено до медичного закладу.

У Києві внаслідок вибуху в трамвайному депо на вул. Павла Усенка загинула жінка, а чоловіка з травмами доправили до лікарні.

Як повідомляє в понеділок 31 жовтня відділ комунікації поліції м. Києва, повідомлення про вибух в трамвайному депо надійшло до чергової частини о 14:11.

"Правоохоронці обстежили місце події. Попередньо встановлено, що вибухнув електричний котел нагріву. Причину НП встановлять після проведення відповідних експертиз", - зазначено в повідомленні.

Як повідомляється, у результаті вибуху загинула 60-річна жінка-машиніст депо, ще одного працівника підприємства - 59-річного чоловіка з травмою грудної клітини доправлено до медичного закладу.

Подію зареєстровано в Журналі єдиного обліку заяв і повідомлень про правопорушення Дніпровського управління поліції.

На місці працюють правоохоронці. Вирішується питання щодо відкриття кримінального провадження.

Нагадаємо, що недавно, 8 жовтня, в Києві на території депо на пр. Академіка Корольова згоріли два вагона трамвая. Жертв і постраждалих в результаті пожежі немає.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus