У Києві відбулася масова бійка: 4 затриманих, 2 травмованих

27.09.2016 13:00

У Києві відбулася масова бійка: 4 затриманих, 2 травмованих

У столиці відбулася масова бійка. Як наслідок, затримано чотирьох осіб. Як повідомляє прес-служба патрульної поліції України в Facebook, поблизу одного з торгових центрів на вулиці Борщагівській стався конфлікт між десятьма особами. Патрульні взялися розбороняти сторони конфлікту. Четверо учасників сутички поводилися агресивно, провокували поліцейських на бійку. Їх затримали.

У столиці відбулася масова бійка. Як наслідок, затримано чотирьох осіб. Як повідомляє прес-служба патрульної поліції України в Facebook, поблизу одного з торгових центрів на вулиці Борщагівській стався конфлікт між десятьма особами.

Патрульні взялися розбороняти сторони конфлікту. Четверо учасників сутички поводилися агресивно, провокували поліцейських на бійку. Їх затримали.

Двоє учасників конфлікту ще до прибуття правоохоронців отримали травми різного ступеня тяжкості. Обом надали медичну допомогу.

Раніше повідомлялося, що в Києві побилися будівельники та місцеві жителі. Інцидент трапився біля станції метро "Святошин".

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus