У Києві виявили 460 літрів сурогатного алкоголю

18.10.2016 09:00

У Києві виявили 460 літрів сурогатного алкоголю

Співробітниками податкової міліції м.Києва в рамках операції "Акциз 2016" затримано партію фальсифікованого алкоголю вартістю 240 тис. грн. Було встановлено, що по території міста на автомобілі ГАЗ здійснюється транспортування фальсифікату. В результаті проведеного огляду виявлено та вилучено 460 літрів фальсифікованого алкоголю, розлитого в тетрапак і пляшки.

У Києві затримали партію фальсифікованого алкоголю вартістю 240 тисяч гривень. Про це повідомляє прес-служба Державної фіскальної служби України.

"Співробітниками податкової міліції м.Києва в рамках операції "Акциз 2016" затримано партію фальсифікованого алкоголю вартістю 240 тис. грн. Було встановлено, що по території міста на автомобілі ГАЗ здійснюється транспортування фальсифікату. В результаті проведеного огляду виявлено та вилучено 460 літрів фальсифікованого алкоголю, розлитого в тетрапак і пляшки, а також сам транспортний засіб. Загальна вартість вилучених товарів становить 240 тисяч гривень", - йдеться у повідомленні.

Наразі відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст. 204 (Незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів) Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, станом на 17 жовтня в Україні зареєстровано 135 випадків отруєнь фальсифікованим небезпечним алкоголем, із них завершилися летально – 58.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus