У Києві встановлять 8 тисяч камер відеоспостереження - Кличко

02.10.2016 10:00

У Києві встановлять 8 тисяч камер відеоспостереження - Кличко

Міський голова Києва Віталій Кличко заявив про намір встановити на вулицях столиці 8 тисяч камер відеоспостереження, зображення з яких подаватимуть на центральний сервер у Київській міськдержадміністрації і правоохоронцям. Кличко пояснив, що всі зображення виводитимуть на центральний сервер у КМДА, а також в поліцію.

Міський голова Києва Віталій Кличко заявив про намір встановити на вулицях столиці 8 тисяч камер відеоспостереження, зображення з яких подаватимуть на центральний сервер у Київській міськдержадміністрації і правоохоронцям.

"У зв'язку з бойовими діями на сході України велика кількість незареєстрованої зброї перебуває на руках у громадян. Розуміючи, що криміногенна ситуація в Києві змінилася не на краще, ми збільшили фінансування програми "Безпечна столиця", в рамках якої спочатку буде встановлено 4 тисячі камер відеоспостереження, а загалом ми плануємо встановити 8 тисяч камер", - цитує мера столиці його прес-служба.

Кличко пояснив, що всі зображення виводитимуть на центральний сервер у КМДА, а також в поліцію.

"Ця система доволі ефективно зарекомендувала себе в Ізраїлі. Вона дає змогу розпізнавати обличчя, отже, робити повну ідентифікацію людей, які скоїли правопорушення", - наголосив мер Києва.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus