У Кіровограді журналісти міняли "подяки", вручені раніше міліцією, на повагу

27.12.2013 17:26

У Кіровограді журналісти міняли "подяки", вручені раніше міліцією, на повагу

У Кіровограді журналісти провели флеш-моб, під час якого повернули "подяки", які їм раніше вручали в управлінні Міністерства внутрішніх справ. Більше 20 представників різних ЗМІ зібралися під обласним управлінням УМВС о 14.00 з плакатами: "Свобода слова - ознака цивілізованості" та "Міняєм "подяки" на повагу".

У Кіровограді журналісти провели флеш-моб, під час якого повернули "подяки", які їм раніше вручали в управлінні Міністерства внутрішніх справ.

Більше 20 представників різних ЗМІ зібралися під обласним управлінням УМВС о 14.00 з плакатами: "Свобода слова - ознака цивілізованості" та "Міняєм "подяки" на повагу", передає УНІАН.

Журналісти звернулися із заявою до начальника обласного управління МВС України Констянтина Пожидаєва, в якій йдеться про обурення і стурбованість фактами побиттям колег та ускладненням виконання професійних обов`язків.

Представники кіровоградських мас-медіа вимагають відставки міністра внутрішніх справ України Віталія Захарченка, негайного розслідування і притягнення до відповідальності винних у злочинних діях проти журналістів, в тому числі й у Кіровоградській області, а також своєчасного і об`єктивного інформування журналістів про резонансні злочини, вчинені на території області, включаючи випадки з неправомірними діями правоохоронців.

Під заявою підписалися 23 журналісти. Разом із двома "подяками", які кореспонденти "1+1" та "Інтера" отримали раніше від правоохоронців за свою роботу, передали заяву міліціонерам. В управлінні зареєстрували документ.

Журналісти вдруге передадуть свої вимоги начальнику обласного управління МВС області, оскільки жодної відповіді на попередній запит від правохоронних органів не надійшло.

Кіровоградські журналісти пікетували обласне управління УМВС 25 грудня. Проте начальник обласного управління УМВС спілкуватися з ними відмовився. Він запросив до спілкування ініціативну групу з кількох чоловік. Журналістів така пропозиція не задовольнила. Проте, Констянтин Пожидаєв не змінив свого рішення. Тоді під крики "Ганьба!" йому через прес-секретаря передали резолюцію.

Нагадаємо, після жорстокого побиття журналістки Тетяни Чорновол в Україні пройшли масові страйки журналістів.

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus