У Китаї пожежа зруйнувала стародавнє тибетське місто

12.01.2014 08:10

У Китаї пожежа зруйнувала стародавнє тибетське місто

Пожежа, що лютувала близько 10 години, практично повністю знищила древнє тибетське містечко Дукецзун в китайській провінції Юньнань. Близько тисячі людей боролися з полум'ям, намагаючись врятувати дерев'яні храми і пагоди. Місто було однією з визначних туристичних пам'яток країни. Його окрасою були дерев'яні храми і пагоди.

Пожежа, що лютувала близько 10 години, практично повністю знищила древнє тибетське містечко Дукецзун в китайській провінції Юньнань. Близько тисячі людей боролися з полум'ям, намагаючись врятувати дерев'яні храми і пагоди, повідомляє Корреспондент.net с посиланням на Reuters.

Місто було однією з визначних туристичних пам'яток країни. Його окрасою були дерев'яні храми і пагоди. Після довгого посушливого періоду будови спалахували як сірники. Пожежники і волонтери розбирали дерев'яні дахи, щоб запобігти поширенню полум'я, але місто було майже повністю зруйноване.

Влада оцінила збиток у 100 мільйонів юанів, це близько 16,5 мільйонів доларів.

Історія міста налічує принаймні 1300 років. Дукецзун був побудований на плато на висоті близько 300 метрів над рівнем моря, назва міста перекладається як "Місто місячного світла": при будівництві використовувалася біла глина, яка, відбиваючи світло, підсвічувала будівлі як вдень, так і при світлі місяця.

Нагадаємо, у 2010 році пожежа, яка виникла в результаті запуску феєрверку на честь святкування Нового року за місячним календарем, зруйнувала стародавні ворота одного з міст на півночі Китаю.

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus