У Київраді розповіли, за яких обставин почесних громадян столиці позбавляють звання

07.10.2016 11:00

У Київраді розповіли, за яких обставин почесних громадян столиці позбавляють звання

На пленарному засіданні Київської міської ради депутати підтримали рішення, яке передбачає позбавлення звання "Почесний громадянин міста Києва". йдеться про внесення змін до Положення про звання "Почесний громадянин міста Києва", затвердженого рішенням Київської міської ради від 1 червня 2000 року №141/862 "Про становлення звання "Почесний громадянин міста Києва".

На пленарному засіданні Київської міської ради депутати підтримали рішення, яке передбачає позбавлення звання "Почесний громадянин міста Києва". йдеться про внесення змін до Положення про звання "Почесний громадянин міста Києва", затвердженого рішенням Київської міської ради від 1 червня 2000 року №141/862 "Про становлення звання "Почесний громадянин міста Києва" та заохочувальних відзнак Київського міського голови", передає "Інтерфакс-Україна".

Зокрема, за рішенням Київради, особу можуть позбавити звання "Почесний громадянин міста Києва" у разі вчинення тяжкого або особливо тяжкого злочину, злочину проти основ національної безпеки, злочинів проти авторитету органів державної влади, органів місцевого самоврядування та об'єднань громадян, злочинів у сфері службової діяльності, злочинів проти миру, безпеки людства та міжнародного правопорядку.

Також позбавляють звання "почесний" громадян, які були членами комуністичної партії в розумінні ст.1 ЗУ "Про засудження комуністичного і націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні і заборона пропаганди їх символіки".

Відповідні зміни підтримали 74 депутати.

Зазначимо, що недавно в Україні позбавили звання почесного громадянина Павла Лазаренка, Олександра Вілкула, Олександра Єфремова та інших.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus