У київському метро з кімнат поліції демонтували клітки для затриманих

28.09.2016 16:00

У київському метро з кімнат поліції демонтували клітки для затриманих

Співробітники комунального підприємства "Київський метрополітен" демонтували клітку для затриманих у кімнаті поліції на станції метро "Палац спорту" в Києві. Раніше було демонтовано 6 таких кліток на інших станціях у кімнатах поліції в метро Києва. "Частину кліток на 6 інших станціях вже демонтовано", - сказала начальник прес-служби метрополітену Наталія Макогон.

Співробітники комунального підприємства "Київський метрополітен" демонтували клітку для затриманих у кімнаті поліції на станції метро "Палац спорту" в Києві, передають "Українські новини".

Раніше було демонтовано 6 таких кліток на інших станціях у кімнатах поліції в метро Києва.

"Частину кліток на 6 інших станціях вже демонтовано. Демонтаж триває в нічний час", - сказала на брифінгу начальник прес-служби метрополітену Наталія Макогон.

Макогон зазначила, що на всіх 52 станціях метрополітену є металеві обмежувальні огорожі.

"До кінця цього тижня ми завершимо демонтаж усіх кліток у метро", - сказав заступник начальника головного управління Нацполіції в Києві Віктор Нечитайло.

Він додав, що цей процес викликаний тим, що необхідно відповідати європейським стандартам.

Раніше Офіс уповноваженого Верховної Ради з прав людини заявляв про незаконність розміщення кліток для затриманих у кімнатах поліції на станціях метро в Києві.

Зазначимо, найбільше злочинів у столичній підземці зафіксовано на станціях "Вокзальна", "Деміївська", "Теремки", "Харківська" та "Житомирська". При цьому, як зазначають правоохоронці, злочини практично не скоюються на таких станціях, як "Виставковий центр", "Тараса Шевченка", "Дніпро", "Іподром" і "Славутич".

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus