У конкурсі на почаду очільника Київської ОДА переміг Горган з фільму "ТойХтоГоворитьзБеркутом"

12.10.2016 08:00

У конкурсі на почаду очільника Київської ОДА переміг Горган з фільму "ТойХтоГоворитьзБеркутом"

Конкурсна комісія з питань вищого корпусу державної служби обрала Олександра Горгана головою Київської обласної державної адміністрації. Відповідне рішення було ухвалене на засіданні комісії 11 жовтня 2016 року. Горган є головою Вишгородської районної державної адміністрації Київської області.

Конкурсна комісія з питань вищого корпусу державної служби обрала Олександра Горгана головою Київської обласної державної адміністрації. Відповідне рішення було ухвалене на засіданні комісії 11 жовтня 2016 року, передають "Українські новини".

Горган є головою Вишгородської районної державної адміністрації Київської області.

Також конкурсна комісія обрала резервним кандидатом голову Васильківської районної ради Київської області Наталю Баласинович, що має право бути призначеною протягом року разі, якщо Горган не пройде спеціальну перевірку, відмовиться від посади або відбудеться форс-мажор.

У фінальному етапі конкурсу (співбесіда) також брали участь колишній голова Київської обласної ради 6-го скликання від партії "Український демократичний альянс за реформи (УДАР) Віталія Кличко" Микола Бабенко, голова Бориспільської райадміністрації Київської області Дмитро Воронін і голова Немішаївської селищної ради Бородянського району Київської області Сергій Замідра.

Документи для участі в конкурсі на посаду керівника Київської ОДА подавали 25 осіб.

9 вересня президент Петро Порошенко звільнив Максима Мельничука за власним бажанням з посади голови Київської обласної державної адміністрації. За словами генпрокурора Юрія Луценка, Мельничук пішов через звинувачення у корупції.

16 вересня Порошенко оголосив конкурс на посаду кервника Київщини й голів 11 райадміністрацій у двох областях.

Довідка

Згідно з відкритими даними, 41-річний глава Вишгородської РДА Горган народився у місті Калуші Івано-Франківської області. Християнин, греко-католик.

Професійний спортсмен (байдарка, триатлон).

До зміни прізвища був відомий як Олександр Лялька.

Закінчив юридичний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Під час навчання в університеті став співзасновником юридичної компанії "Юстініан", пізніше - партнером-співвласником СП "Юридичне бюро "ОЛАС".

1999 рік - включений до складу Нацради з питань молодіжної політики при президенті Леоніді Кучмі. Нагороджений Кучмою орденом "За заслуги" III ступеня (указ президента №1310/99).

2001 рік - навчався у США за федеральною урядовою програмою The International Visitor Leadership Program (IVLP).

Входив до керівництва Українського національного комітету молодіжних організацій (УНКМО) та руху "Молодь проти корупції".

Обирався у Вишгородську міську раду від "Пори".

2008 року змінив прізвище з Ляльки на Горган, а в 2010 році очолив КП "Київський водний стадіон".

2012 рік - долучився до Майдану на захист української мови, що збирався проти закону Ківалова-Колісниченка, в одну з перших ночей якого кілька годин поспіль особисто вмовляв бійців "Беркута" не застосовувати силу до протестувальників.

"5 канал" зняв тоді про нього 13-хвилинний документальний фільм "ТойХтоГоворитьзБеркутом".

31 березня 2015 року Горган став головою Вишгородської РДА. Через півроку він зайшов до Київоблради за списком "БПП "Солідарність". Висувався на посаду голови Київоблради, але не зібрав достатньої кількості голосів, поступившись Ганні Стариковій ("Батьківщина").

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus