У консульствах і посольствах України спростили порядок оформлення паспортів

01.03.2016 15:00

У консульствах і посольствах України спростили порядок оформлення паспортів

"Фактично громадянин України, звертаючись до консула з приводу оформлення паспорта, має надати документ, який підтверджує українське громадянство, дозволяє встановити його особу, а також підтверджує факт постійного проживання чи тимчасового перебування за кордоном",- зазначається у повідомленні МЗС.

У консульствах та посольствах України спрощено порядок оформлення паспортів. Про це йдеться у повідомленні Департаменту консульської служби МЗС України у Facebook.

У міністерстві зазначають, що завдяки докладеним зусиллям, зокрема, прийнятим нормативно-правовим актам вдалося досягнути безперервного забезпечення бланками паспортних документів, труднощі з якими виникали у попередні роки, та перевести процес оформлення паспортів у штатний режим.

Крім того, на сьогодні з врахуванням внесених до законодавства України змін також максимально спрощено процедуру оформлення закордонного паспорта.

"Фактично громадянин України, звертаючись до консула з приводу оформлення паспорта, має надати документ, який підтверджує українське громадянство, дозволяє встановити його особу, а також підтверджує факт постійного проживання чи тимчасового перебування за кордоном",- зазначається у повідомленні.

В МЗС запевняють, що весь процес оформлення паспорта від подачі заявником необхідних документів та зняття біометричних даних до фактичного виготовлення в Україні у централізованому порядку та подальшої доставки до міністерства не забирає багато часу.

Нагадаємо, з 11 січня 2015 року в Україні почалося оформлення паспорта громадянина України у формі ID-картки.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus