У Красногорівці військова машина насмерть збила жінку

14.10.2016 21:00

У Красногорівці військова машина насмерть збила жінку

В м. Красногорівка Донецької області в ніч на 7 жовтня гусенична військова машина смертельно травмувала жінку, повідомляє Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ. У СММ повідомили, що, за інформацією родички загиблої, інцидент стався в ніч на 7 жовтня, коли вони розійшлися по домівках, почувши рух колонної військової техніки.

В м. Красногорівка Донецької області в ніч на 7 жовтня гусенична військова машина смертельно травмувала жінку, повідомляє Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ.

"СММ відреагувала на повідомлення про жертви серед цивільного населення. 11 жовтня в морзі районної лікарні контрольованої урядом Красногорівки (21 км на захід від Донецька) спостерігачі побачили тіло жінки (близько 40 років), яка імовірно загинула в місті. За словами лікаря, постраждала померла від травм, отриманих внаслідок збиття військовим автомобілем", - йдеться у звіті СММ ОБСЄ станом на вечір 12 жовтня.

У СММ повідомили, що, за інформацією родички загиблої, інцидент стався в ніч на 7 жовтня, коли вони розійшлися по домівках, почувши рух колонної військової техніки.

Зазначимо, раніше у Мукачевому патрульна машина збила скутериста.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus