У Криму утискають права всіх категорій жінок

10.03.2016 13:00

У Криму утискають права всіх категорій жінок

"Українське законодавство, наприклад, багатодітній жінці гарантувало безкоштовну земельну ділянку. Це давало жінці нарівні з чоловіком право отримати власну ділянку. Законодавство, яке є в Росії, виділяє тільки одну земельну ділянку на всю сім'ю. Відсутня також норма на першочергове виділення земельних ділянок багатодітним сім'ям", - кажуть у Мінсоцполітики.

Міністерство соціальної політики вважає, що в Криму утискають права всіх категорій жінок. Про це заявив на прес-конференції заступник міністра Сергій Устименко, передає LB.ua.

"Там відчувають дискримінацію всі верстви населення, всі категорії жінок, починаючи від кримсько-татарського народу і нацменшин, таких як рома (жінки-рома і в Україні недостатньо захищені, а там і поготів), ВІЛ-інфіковані жінки, багатодітні матері та навіть парафіянки церков", - сказав Устименко.

За його словами, в Росії суттєво обмежено можливості на володіння власністю порівняно з Україною. "Українське законодавство, наприклад, багатодітній жінці гарантувало безкоштовну земельну ділянку. Це давало жінці нарівні з чоловіком право отримати власну ділянку. Законодавство, яке є в Росії, виділяє тільки одну земельну ділянку на всю сім'ю. Відсутня також норма на першочергове виділення земельних ділянок багатодітним сім'ям", - сказав він.

Жінок із ВІЛ/СНІД, які потребують замісної підтримувальної терапії, також обмежено в правах, оскільки відповідні російські програми криміналізовано і закрито.

Крім того, в Росії припинили виплати жінкам, які мають статус матері-героїні за українським законодавством. "Виходить, що мати-героїня в Україні - це не мати-героїня в Криму", - поскаржився Устименко.

Нагадаємо, в лютому окупований Крим відвідала місія Ради Європи.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus