У Ле Пен відреагували на можливу заборону в’їзду в Україну

05.01.2017 09:00

У Ле Пен відреагували на можливу заборону в’їзду в Україну

У штабі кандидата у президенти Франції, лідера партії "Національний фронт" Марін Ле Пен заявили, що вона не має наміру відвідувати Україну. Про це пише Українська правда з посиланням на Reuters: "Марін Ле Пен не має наміру їхати туди (в Україну). Цю проблему буде вирішено через дипломатичні канали, коли вона стане президентом Франції".

У штабі кандидата у президенти Франції, лідера партії "Національний фронт" Марін Ле Пен заявили, що вона не має наміру відвідувати Україну. Про це пише Українська правда з посиланням на Reuters.

"Марін Ле Пен не має наміру їхати туди (в Україну). Цю проблему буде вирішено через дипломатичні канали, коли вона стане президентом Франції", - висловив упевненість речник лідера французької ультраправої партії у відповіді на запит Reuters.

Як повідомлялось, Ле Пен заявила, що анексія українського Криму Росією "не була незаконною", оскільки вона переконана, що на референдумі "люди проголосували за те, щоб приєднатися до Росії".

У зв’язку з цим Служба безпеки України надіслала лист на адресу МЗС щодо заборони в'їзду кандидату в президенти Франції Марін Ле Пен в Україну.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus