У Лейпцигу із зоопарку втекли два леви, одного з них застрелили

29.09.2016 19:00

У Лейпцигу із зоопарку втекли два леви, одного з них застрелили

Сьогодні, 29 вересня, вранці в німецькому місті Лейпцигу два леви втекли із зоопарку, перебравшись через огорожу. На пошуки тварин було кинуто місцеву поліцію. Зоопарк закрили. Пізніше одного з двох левів застрелили. Другого успішно загнали назад у клітку. Директор зоопарку повідомив, що спочатку в тварину вистрілили транквілізатором, але він нібито не подіяв.

Сьогодні, 29 вересня, вранці в німецькому місті Лейпцигу два леви втекли із зоопарку, перебравшись через огорожу. Пізніше одного з них застрелила поліція. Про це повідомляє The Guardian.

На пошуки тварин було кинуто місцеву поліцію. Зоопарк закрили.

Пізніше одного з двох левів застрелили. Другого успішно загнали назад у клітку.

Директор зоопарку Йорг Юнхольд повідомив, що спочатку в тварину вистрілили транквілізатором, але він нібито не подіяв, тому поліція застосувала вогнепальну зброю.

Нагадаємо, в червні минулого року в Тбілісі після сильної зливи сталася руйнівна повінь. Загинули 19 осіб, більш як 30 постраждали, доля ще 6 осіб невідома. Стихія пошкодила дороги та інфраструктуру столиці. Затопило також зоопарк, унаслідок чого багато тварин опинилися на волі, частина з них загинула.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus