У Лисичанську затримали коригувальника вогню терористів

19.10.2016 18:00

У Лисичанську затримали коригувальника вогню терористів

У жовтні 2014 року зловмисник добровільно приєднався до одного з незаконних збройних угруповань. У його обов'язки як "командира відділення окремого батальйону прикриття" входило коригування вогню артилерії терористів і виявлення українських безпілотників. Після затримання бойовик визнав свою провину, розкаявся у злочинах і закликав усіх учасників НЗФ скласти зброю.

Служба безпеки України спільно з поліцією затримали у Лисичанську (Луганська область) бойовика терористичної організації "ЛНР".

Як повідомили у прес-центрі СБУ, у жовтні 2014 року зловмисник добровільно приєднався до одного з незаконних збройних угруповань.

У його обов'язки як "командира відділення окремого батальйону прикриття" входило коригування вогню артилерії терористів і виявлення українських безпілотників.

Після затримання бойовик визнав свою провину, розкаявся у злочинах і закликав усіх учасників НЗФ скласти зброю.

Відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст.260 (участь у діяльності не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань) Кримінального кодексу України.

Тривають невідкладні оперативно-слідчі дії. Вирішують питання про перекваліфікацію протиправних дій бойовика за ст.258-3 (участь у терористичній організації) КК України.

Нагадаємо, нещодавно СБУ спільно з поліцією затримала у Бахмуті на Донеччині активну учасницю інформаційної мережі терористичної організації "ДНР".

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus